wWw.RitmiNates.com
Me sa duket ju nuk jeni i regjistruar.
Ju lutemi regjistrohuni qė tė keni qasje tė plotė nė forum.

wWw.RitmiNates.com 
PortalliPortalli  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Navigacioni

■ Portali
■ Forumi
■ Programe
■ Muzikė
■ Film
■ Web Design
■ Chat
■ Flash Lojra
■ Free SMS
■ Kontakto

identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Reklamė
here
Loni_moR
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... K0hs14
Top posters
Admin
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
zaki94
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
eko007
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
Loni_moR
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
nati_005
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
A_gimi
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
toni007
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
doki97
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
Power007
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
shkupjanalia
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_lcap...:::wWw.RitmiNates.tk:::... I_voting_bar...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of wWw.RitmiNates.com on your social bookmarking website
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 29 mė Thu Oct 24, 2013 5:51 am
Jeta ėshtė garė

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

RitmiNates

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Admin Zone

Kjo zonė ėshtė e ndaluar pėr antarėt e forumit...
Moderator: Administrator
00
Asnjė mesazh i ri

Regullat dhe Lajmėrime

Kėtu mund ti lexoni Regullat e Forumit dhe Lajmėrime...
Moderator: Administrator
33Tate Stevens
Thu Dec 19, 2013 4:28 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Oferta

Kėtu do ti shihni ofertat qė i bėn forumi jonė...
Moderator: Administrator
14107MiNi
Thu Dec 31, 2009 6:44 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Info tė reja

Nė kėtė temė mund tė postoni informata tė reja qė ndodhin nė vend dhe jasht...
Moderator: Moderatorė
56163Shtatė mrekullitė e ...
Sat Aug 01, 2009 3:48 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Empty
 

Diskutime dhe Tema tė ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema Tė Lira

Kėtu mund tė bisedoni pėr qfar do qė ju bjen nė mend...
Moderator: Moderatorė
1272751Nje Shpull Per..??...
Sat Jun 27, 2009 4:57 pm
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor/Barcoleta

Kėtu mund tė postoni video klipe interesante, humore tė ndryshme dhe Barcoleta.
Moderator: Moderatorė
160493Uroim Fejesen Zaki...
Mon Mar 02, 2009 3:35 am
Loni_moR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja Islame

Kėtu mund tė postoni Ilahije, lexim kur`ani, dova, gjithqka qė ka tė bėjė me fenė islame...
Moderator: Moderatorė
167304All-llahu njiher pėr...
Sat Aug 01, 2009 3:27 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Kėtu Mund tė Postoni gjithqka nė lidhje me Futbollin, Basketbollin, dhe tė gjitha sportet tjera...
Moderator: Moderatorė
49141shqiperia shkon perp...
Sat Feb 14, 2009 3:02 am
Loni_moR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Kėtu mund tė postoni poezi dashurie, foto, sms-dashurie etj...
Moderator: Moderatorė
7621016PRITJA N? HESHTJE
Sat Aug 01, 2009 6:21 pm
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

V.I.P

Kėtu mund tė postoni gjithqka nė lidhje me Jetėn V.I.P...
Moderator: Moderatorė
46149NESE ANGELINA JOULIE...
Sun Jan 11, 2009 5:29 am
LIndii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Kėtu mund tė postoni gjithqka qė ka tė bėj me dashurin, foto tė ndryshme, pyetje dhe thėnie pėr dashuri...
Moderator: Moderatorė
69332Provo ket test
Mon Feb 02, 2009 1:36 am
MelAqjA Shiko mesazhin e fundit
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Empty
 

Muzikė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

MP3-Shqip

Kėtu mund tė postoni kėngė shqipe tė tė gjitha zhanreve...
Moderator: Moderatorė
279362Muharrem Ahmet new a...
Mon Aug 04, 2008 2:42 am
zaki94 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Klipe-Shqip

Kėtu mund tė postoni tė gjitha video klipet e zhanreve tė ndryshme shqipe...
Moderator: Moderatorė
4569Diva Dance - The Fif...
Mon Jan 05, 2009 12:00 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

MP3-Tė huaj

Kėtu mund tė postoni kėngė tė ndryshme tė tė gjitha kombeve...
Moderator: Moderatorė
147165Scorpions - Blackout...
Sun Feb 15, 2009 3:59 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Klipe tė Huaj

Kėtu mund tė postoni tė gjitha video klipet e zhanreve tė ndryshme tė muzikės sė huaj...
Moderator: Moderatorė
1419Ibiza The Ultimate C...
Sat Aug 01, 2009 2:33 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Film

Kėtu mund tė postoni filma tė ndyshėm dhe kėrkesat pėr filma,,,
Moderator: Moderatorė
7793dog-bite-dog
Tue Jul 07, 2009 12:42 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste tė kėngėve

Kėtu mund ti postoni tekstet e tė gjitha zhanreve tė ndryshme...
Moderator: Moderatorė
123168Ciljeta - Doreheqja...
Sat Feb 14, 2009 2:57 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėrko Muzikė

Kėtu mund tė kėrkoni muzikė tė qfardo zhanrit qoftė Shqip apo tė huaj...
Moderator: Moderatorė
53180-Kerkes Mjuzic Greta...
Wed Jul 01, 2009 12:47 pm
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Empty
 

Software

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe

Kėtu mund tė postoni programe tė ndryshme qė kanė tė bėjnė me PC-nė tuaj...
Moderator: Moderatorė
511854MSN MESSENGER 8.1 SH...
Thu Oct 22, 2009 9:06 pm
Loni_moR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hack & Crack

Kėtu mund tė postoni tė gjithqka qė ka tė bėjė me hack dhe crack...
Moderator: Moderatorė
25101Wireless WEP Key Pas...
Sat Aug 01, 2009 2:38 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Telefona Mobil

Gjithqka reth telefonave celulare, programe te mobilave dhe gratis dergim te porosive...
Moderator: Moderatorė
2673N95 Service Manual L...
Mon Jul 13, 2009 12:35 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Design

Kėtu mund tė postoni gjithqka qė ka tė bėjė me dizajn, programe, foto dizajne dhe tė ndryshme...
Moderator: Moderatorė
1131Xara Xtreme Pro v4.0...
Mon Jul 06, 2009 1:20 pm
zaki94 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojėra

Kėtu mund tė postoni Lojėra. Gjithashtu mund tė bėni kėrkesa pėr Lojra...
Moderator: Moderatorė
233422Need for Speed Most ...
Wed Dec 23, 2009 6:31 pm
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Web Faqe

Kėtu mund tė postoni Web Faqe tė ndryshme pėr gjithqka...
Moderator: Moderatorė
4782Edit
Sat Jul 18, 2009 5:24 pm
system K1LL3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale

Kėtu mund tė postoni diturinė tuaj pėr hack dhe crack, poashtu mund tė kerkoni ndihmė nga tė tjerėt
Moderator: Moderatorė
153268Adobe Photoshop CS4 ...
Tue Sep 08, 2009 11:17 am
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėrko Programe & Lojra

Kėtu mund tė kėrkoni programe tė ndryshme pėr PC-nė tuaj...
Moderator: Moderatorė
81372Kerkoj : Need for Sp...
Fri Jul 24, 2009 4:54 pm
nati_005 Shiko mesazhin e fundit
...:::wWw.RitmiNates.tk:::... Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 9839 artikuj
Forumi ka 531 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri lavyliv
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 29 mė Thu Oct 24, 2013 5:51 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 1 days: nefo (27)
Legjenda : [ Administrator ][ Moderatorė ][ Princess ][ V-I-P ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur