wWw.RitmiNates.com
Me sa duket ju nuk jeni i regjistruar.
Ju lutemi regjistrohuni qė tė keni qasje tė plotė nė forum.
wWw.RitmiNates.com


 
PortalliPortalli  ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Navigacioni

■ Portali
■ Forumi
■ Programe
■ Muzikė
■ Film
■ Web Design
■ Chat
■ Flash Lojra
■ Free SMS
■ Kontakto

identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Reklamė
here
Loni_moR
Regullat e Forumit K0hs14
Top posters
Admin
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
zaki94
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
eko007
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
Loni_moR
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
nati_005
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
A_gimi
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
toni007
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
doki97
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
Power007
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
shkupjanalia
Regullat e Forumit Vote_lcapRegullat e Forumit I_voting_barRegullat e Forumit Vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of wWw.RitmiNates.com on your social bookmarking website
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 29 mė Thu Oct 24, 2013 5:51 am
Jeta ėshtė garė

Share
 

 Regullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
WebMaster
Admin

Male Numri i postimeve : 1743
Age : 34
Vendi : n`Ritem t`Nates
Profesioni : ___
Registration date : 22/11/2007

Character sheet
Loja:
Regullat e Forumit Left_bar_bleue0/0Regullat e Forumit Empty_bar_bleue  (0/0)

Regullat e Forumit Empty
MesazhTitulli: Regullat e Forumit   Regullat e Forumit Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 6:22 pm

Regullat e Forumit:

- I -
Regjistrimi tė bėhet me identifikim tė hijshėm, dhe tė dhėna tė sakta.

- II -
Pasi tė regjistroni ėshtė e detyrueshme ti lexoni regullat dhe tė prezantoheni.

- III -
Mos pėrdorni fjalė banale, kėrcnuese apo ofenduese.

- IV -
Postoni nė vendin e duhur dhe mos ofendo antarėt e forumit.

- V -
Mos kėrkoni programe qė egzistojn nė forum, sė pari duhet ta pėrdorni butonin KĖRKO.

- VI -
Kur tė kėrkoni ndihmė, te titulli shkruani qėllimin pėr qka kėrkoni ndihmė jo vetėm NDIHMĖ (p.sh: Ndihmė pėr Driverat e kamerės, ose Problem me MSN etj)

- VII -
Kur tė postoni kėngė, klipe, filma, lojra apo programe, te titulli patjetėr ta shkruani emrin e sakt. (Te kėngėt dhe klipet patjetėr ta shkruani edhe emrin e kėngtarit edhe titullin e kėngės, p.sh. Nora Istrefi - E di)

- VIII -
Moderatorėt janė mbykqyrės tė forumit dhe janė tė detyruar tė fshijn ēdo postim tuajin nė qoftė se nuk u pėrmbaheni regullave, apo nuk keni postuar nė vendin e duhur.

- IX -
Staffi i forumin ėshtė i autorizuar nė qfardo ndryshimi tė postimeve tuaja, dhe ndryshim tė avatarit dhe firmės.

- X -
Nė forum nuk janė tė lejuara reklamimet e web faqeve, pėr kėtė gjė mund tė kontaktoni me WebMasterin.

- XI -
Forumi jonė punon me regulloren e shoqatave akcionare, sa mė shumė tė kontriboni, tė postoni ne forum, aq mė shum tė drejta fitoni.

- XII -
Qėllimi i forumit ėshtė qė ta ritim nivelin e dijenis nė fushėn e informatikės dhe tė ju shėrbejmė gjith shqiptarisė anė e mbarė botės.

- XIII -
WebMasteri ėshtė vendimprurės pėr gjithqka.

- XIV -
Tė gjithė ata antarė qė nuk do ti pėrmbajnė regullave tė lartpėrmendura do tė pėrjashtohen nga forumi.

- XV -
Antarėt e pėrjashtuar do tu ndalohet IP dhe e-maili kyqės, kėshtu qė nuk do mund kurqysh me hy nė forum pasi ti thejn regullat.


Me respect Staffi i www.RitmiNates.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RitmiNates.com
 
Regullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
wWw.RitmiNates.com :: RitmiNates :: Regullat dhe Lajmėrime-
Kėrce tek: